Kobieca opowieść

Kobieca opowieść

4 września 2020 Wyłącz przez Wiktoria

Tak, panie lubią czytać. Po pracy, kiedy są bardzo zmęczone i już nie mają sił robić. W trakcie gotowania obiadu, kiedy ziemniaki się gotują, czy nawet w czasie wizyty u fryzjera, kiedy akurat nie są zajęte plotkami z fryzjerką. Dzięki książkom człowiek jest w stanie naprawdę bardzo przyjemnie się zrelaksować i chociaż na chwilę zapomnieć o świecie zewnętrznym. Jeżeli kobieta chce poczytać, to koniecznie powinna to zrobić. W takich momentach powinno jej się podsunąć jakąś książkę, aby mogła ona poznać nowość na rynku. Jedną z propozycji do czytania, idealną dla kobiet, jest TaniaKsiazka – W butach Valerii. Valeria. Tom 1 Elisabet Benavent.

Dla pań

To kobieca opowieść do szpiku kości. Panowie mogą po nią sięgnąć, ale nie ma co ukrywać – w jej towarzystwie mogą źle się czuć. Z kolei każda kobieta może poczuć, że znalazła dla siebie jedną z najlepszych propozycji do czytania, bo odnalazła siebie. A jak nie odnalazła w niej siebie, to na pewno chciałaby w takim miejscu się znaleźć, aby móc zapomnieć o wszystkich bólach i troskach. Elisabet Benavent miała wspaniały pomysł na to, aby trafić do serca kobiet i może być pewna, że czytelniczki nie będą mogły doczekać się kolejnych pozycji z tej serii. Autorka zapowiada, że już niedługo pojawi się tom drugi, który będzie równie fascynujący, jak pierwsza część. “W butach Valerii. Valeria. Tom 1“, jak sam tytuł wskazuje, opowiada o kobiecie imieniem Valeria. Bohaterka niestety, ale nie może pochwalić się najlepszym, życiowym okresem w swoim życiu.

Przyjaciółki na zawsze

Otóż Valeria nie ma weny, a jej szef nalega na to, żeby kobieta oddała mu kolejną powieść do wydruku. Już chyba nie można wspominać o tym, że ma to być hit. Valeria zrozumiała tą aluzję pomiędzy słowami swojego szefa. Na dodatek w jej sześcioletnim małżeństwie zgasł jakiś ogień. Niby z mężem są młodzi, ale jej luby już od dawien dawna nie ma ochoty na miłosne igraszki. Valeria nie chce nawet myśleć co będzie dalej. Na szczęście kobieta ma przy sobie Carmen, Lolę i Nereę – trzy przyjaciółki od serca na zawsze. To dzięki nim Valeria jeszcze się nie załamała. Teraz kobiety porywają ją do Madrytu, gdzie dużo się może wydarzyć. Jest dużo śmiechu, jak to na babskim wypadzie bywa. No i są szalone zabawy. Pewnego wieczoru na horyzoncie pojawia się także Victor, który sprawi, że Valeria na nowo poczuje się bardzo kobieco i zmysłowo. Kto jest gotowy, to koniecznie powinien wejść w buty Valerii, aby przeżyć jedną z najlepszych przygód swojego życia.

Kawa zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com